Menü

Hakkımızda

Solares, faaliyet gösterdiği promosyon sektörüne yönelik hijyenik ürün grubu üretimi yapan ve bu alanda uzmanlık kazanan bir firmadır. 1997 yılından itibaren sektörde sağlam bir yere sahip olan firmamız, kısa zamanda ıslak mendil ve kuru mendil üretimi konusunda kendini geliştirerek, farklı ürün kategorilerinde ulusal ve uluslararası pazarda müşterilerinin bir numaralı tedarikçisi olmuştur.

Bizi gururlandıran özelliklerimizden bir kaçı:

Bu doğrultuda, müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru ve en hızlı şekilde cevap verebilmek için, onlarla devamlı bir koordinasyon içerisinde çalışmaktayız. Solares, yoğun rekabetin yaşandığı bir pazarda kalite, ürün çeşitliliği, uygun fiyat, satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla gerek ulusal, gerekse uluslararası pazarlarda kendine özel bir yer edinmiştir.

Misyon

Solares, belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyerek personeline güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı, müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda hizmet vermeyi, çevreye zarar vermeden üretimini sürdürmeyi, ülke ve dünya ekonomisine katkıda bulunmayı kendine görev edinmiştir.

Vizyon

Uluslararası Standartlar Organizasyonu Kalite İlkeleri’ni temel olarak belirlediği kalite politikaları doğrultusunda ve yönetim/üretim stratejilerinin ışığında, promosyon ürünleri sektöründe ihracat yapan ilk üç firmadan birisi olmak.

Kalite Politikası

Sektördeki gelişmeleri ve dünyadaki konjonktürü yakından takip eden firmamız, hizmet verdiği sektörlerdeki müşterilerinin gereksinimlerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket etmektedir. Bunun gereği olarak önceliğimiz tüm anlamlarıyla kalitedir. Kalite bizim için müşterilerimizin beklentileridir. Bu beklentilerin her zaman karşılanacağı, bizim güvencemiz altında olacaktır.

SÜREKLİ İYİLEŞTİRME

Sürekli başarılı olmak için, ürünlerimizin kalitesini, maliyetini devamlı iyileştirme stratejilerine yönelmek; yönetsel değerlerimizin merkezinde yer almaktadır. Bu nedenle Solares olarak, kişisel, profesyonel gelişim ve yenilikler için fırsatlar sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktır. Kalite politikalarımız doğrultusunda, iç ve dış pazara yüksek kalitede ürün arz ederek güvenilir imajımızı sürekli hale getirmek
vazgeçilmez önceliğimizdir.

Şirket Politikası

tr_TRTürkçe